Grupy szkolne 

Autorskie programy animacyjne sprawią, że każda wycieczka szkolna będzie niezapomniana. 

Wybierz atrakcje, które najbardziej Ci się podobają. 

 

Wioska Indiańska

Program animacyjny, w czasie którego poznajemy kulturę Indian. Wcielamy się w role rdzennych mieszkańców wioski i wykonujemy codzienne zadania:  polowanie na bizony, rozpalanie indiańskiego ogniska za pomocą łuków ogniowych, tworzenie indiańskich pióropuszy, nauka tańca indiańskiego wraz z typowymi instrumentami muzycznymi.   

 

 

Archery Tag   Absolutny HIT

Gra zespołowa pochodząca z USA łącząca w sobie elementy gry w paintball-a, łucznictwa i gry w dwa ognie. Do gry wykorzystuje się specjalnie przygotowane łuki oraz strzały zakończone piankowymi grotami. Doskonale integruje, zapewnia świetną zabawę i pozwala odreagować stres.

 

Bezludna Wyspa

Program animacyjny,  w czasie  którego uczestnicy wcielają się w rolę rozbitków, aby przetrwać, muszą zorganizować sobie życie na wyspie. W programie między innymi wznoszenie pierwszych budowli, stanowienie prawa i zdobywanie pożywienia.

 

Wielkie budowanie 

Większość z nas z uśmiechem wspomina zabawę ,,klockami Lego”. Wszyscy wiemy, że to kreatywna zabawa pobudzająca wyobraźnię, ucząca strategicznego myślenia i doskonale integrująca. Każdą zabawę prowadzi animator, który stymuluje działania grupy. W czasie zabawy uczestnicy: wykonują budowle znane na całym świecie, projektują własne maszyny.        

 

Olimpiada klasowa

-przeciąganie liny

-skoki w workach

-rzuty do celu 

-transport wody

-rzut w dal kaloszem 

-zawody w nartach 3 os

– pokonanie trasy na airwheel-u