Dobrze, że jesteś, rozgość się…

dionizjada

Chciałbym Ci przytoczyć inspirującą historię, która sprawiła, że się spotkaliśmy.

Było to około 5 lat temu, kiedy zacząłem pracę jako pilot wycieczek. Bardzo lubiłem grupy szkolne, zjeździłem z nimi naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz bywając jednego dnia w Warszawie, stolicy Polski, pod Kolumną Zygmunta, a drugiego dnia w Zakopanym na Krupówkach. Sam wiesz, jak to  jest na wycieczkach szkolnych, w dzień zwiedzaliśmy różne punkty programu, ale każdy czekał na wieczór, na ognisko, pieczone kiełbaski, wspólne zabawy, śpiewy, wygłupy, rozmowy zupełnie o niczym do późnych godzin nocnych. Zdobywając doświadczenie w branży zacząłem się coraz bardziej zastanawiać dlaczego jadąc na wycieczkę szkolną wszyscy czekamy na wieczór. Teraz już wiem. Postanowiłem zmienić te szare poranki wycieczek szkolnych na czas pełen radości i niezapomnianych wrażeń. Teraz tworzę oferty animacyjne, produkty turystyczne, które sprawiają, że przez cały dzień jest wieczór.

O nas

Przeczytałeś historię więc wiesz, że wszystko zaczęło się od pasji, która daje jakość. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że pasja nie tworzy jakości, ona daje coś więcej, coś co pozwoliło zgromadzić wokół siebie ludzi o podobnych zainteresowaniach i stylu życia. Dionizjada to młodzi, ambitni ludzie, którzy tworzą niestandardowe  produkty turystyczne, wykorzystując do tego zdobytą wiedzę z zakresu turystki, pedagogiki czasu wolnego i rekreacji.

Przepis na udaną imprezę

Składniki:

• miska pełna pomysłów

• szczypta dziecięcej fantazji

• mnóstwo radości

• solidna porcja dyscypliny i zaangażowania

• mocna kawa i dużo czekolady zwiększającej poziom endorfin.

Przygotowanie

Ucieramy pomysły dodając stopniowo dużą ilość radości i szczyptę dziecięcej fantazji, aż do uzyskania spójnej konsystencji. Tak przygotowane ciasto przekładamy do blaszki wyłożonej zaangażowaniem a wierzch posypujemy dyscypliną chroniącą przed przypaleniem. Kiedy ciasto się piecze bierzemy mocną kawę, czekoladę i przyrządzamy polewę zdobiącą całą imprezę.