Co to jest ?

Archery Tag to gra zespołowa pochodząca z USA, łącząca w sobie elementy gry w dwa ognie, paintball-a i łucznictwa. Do gry wykorzystuje się specjalnie przygotowane łuki oraz strzały zakończone piankowymi grotami. Arhery tag podobnie jak gra w dwa ognie rozgrywana jest na boisku o określonych wymiarach. Z pewnością bitwa na łuki to dynamiczna gra wymagająca współpracy i opracowanej taktyki. Wyzwalająca dużo adrenaliny i pozytywnych emocji. Ważnym aspektem gry jest duża ilość spalanych kalorii w czasie jednej rozgrywki. W przeciwieństwie do gry w paintballa uczestnicy nie muszą ubierać niewygodnego kombinezonu.

Zasady

Głównym celem gry jest wybicie pięciu elementów z tarczy lub ustrzelenie łuczników z przeciwnej drużyny. Uczestnicy zabawy poruszają się po wyznaczonej przestrzeni osłaniając się za ustawionymi przeszkodami wyczekując moment aby oddać strzał. Osoba ustrzelona  przez przeciwnika schodzi z boiska. Ustrzelony gracz może jeszcze powrócić do gry aby tak się stało aktywny gracz musi złapać strzałę w locie. Należy pamiętać że w grze może uczestniczyć parzysta liczba graczy.

 

Czy wiesz że Archery Tag:

to absolutna NOWOŚĆ na polskim rynku

to duża dawka adrenaliny

to gra dla wszystkich powyżej 10 roku życia

to bezpieczna zabawa pełna pozytywnych wrażeń

 nie musisz umieć strzelać z łuku, wszystkiego Cie nauczymy  

 

 

Archery Tag poznaliśmy dzięki Dionizjadzie. Wróciliśmy do lat dzieciństwa, przypomniały nam się miłe chwile gry w dwa ognie.

Przede wszystkim archery tag to  gra wyzwalająca adrenalinę i mnóstwo humoru polecamy 🙂  

 

Rezerwacje:

Zarezerwuj termin zanim ktoś Cię wyprzedzi.

693 – 516 – 460 

Cennik:

Lokalizacja

W archery tag możemy grać wszędzie na sali, boisku, plaży, w lesie czy parku.  Podczas dokonywania rezerwacji ustalamy miejsce rozgrywki.  

Pamiętaj:

Grę rozpoczynamy punktualnie, dlatego też należy być 20 min wcześniej.

Do rezerwacji poza Lublinem doliczamy koszty transportu.